KONST / Litografier / Färglitografi 14222098
nr 1422 2098
Leif Nielsen
(1920-2004), Danmark
Vid Nybroviken. Signerad, numrerad 22/47, daterad 1983. Färglitografi, bildmått: 64x48, yttermått inklusive ram: 84x65 cm
Leif Nielsen, dansk bildkonstnär född 1920, död 2004 .
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:12:14
27/9 19:36:38
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm